Yükleniyor...

0 (212) 787-1011 Uğurlu Organizasyon Çatalca / İSTANBUL

Açılış

Uğurlu Organizasyon Açılış

Açılış

Bir işyeri kurulurken insanların ihtiyaç duydukları tek şey bu iş yerini bir şekilde potansiyel müşterilerine duyurmaktır.


Uğurlu organizasyon olarak siz değerli müşterilerimize açılış organizasyon'larında farklı konseptler sunmak ve bütçenize uygun tamamen firmanızın  ihtiyacınıza göre önceden bir çalışma yapıp firmanızı rakiplerinizin önüne geçirmek misyonumuzdur.


Açılış organizasyonlarımızda profosyonel ekibimiz ile yapmış olduğumuz hizmetler  Mağaza süslemeleri, balon süsleme, bayrak çekme, bayrak flama, şerit çekme, zincir balon süsleme, papatya balon süsleme, balon topu, ses sistemi, sunucu, kapı takı, karşıdan karşıya balon çekme, kokteyl masası süsleme, catering hizmeti, palyaço, animatör, dj, trio, sihirbaz, tahta bacak, şişme maskotlar, pamuk şeker, popcorn, osmanlı macunu gibi hizmetler vermekteyiz.


İstanbul bölgesinde sektöre öncülük yapmaya ve siz değerli müşterilerimizin ne istediğini anlayıp tamamen ihtiyacınız olan hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Uğurlu Organizasyon Personellerimiz

If you need a doctor for to consectetuer Lorem ipsum dolor, consectetur adipiscing elit. Ut volutpat eros adipiscing nonummy.